Darbinis žibintuvėlis

Darbinis žibintuvėlis

  • Prekės kodas: JB-1445
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 9.00€

Prekės aprašymas

 Daugiafunkcinis darbinis šviestuvas gali būti naudojamas tiek dirbtuvėse, tiek lauko sąlygomis, kaip įkraunama stovyklavimo lempa, dirbant naktį, kaip dirbtuvių lempa, lempa nakčiai žvejybai, kopimui į kalnus ir kt.

COB LED diodai garantuoja didesnį šviesos intensyvumą ir vienodumą, lyginant su tradiciniais LED diodais. Jie taip pat yra ryškesni, sunaudoja mažiau energijos ir skleidžia kokybiškai geresnį šviesos spindulį.360° besisukanti galvutėNustatykite lempą bet kokiu kampu vertikaliai į priekį ir atgal 180 ° diapazone, pasukite galvutę ir užtikrinkite tikslų apšvietimą bet kokiomis sąlygomis.Sukamasis šviesos ryškumo valdymasSureguliuokite šviesos intensyvumą pagal savo poreikius – tiesiog pasukite reguliatorių, kad pakeistumėte šviesos ryškumą.Magnetas besisukančioje bazėjePritvirtinkite lempą prie automobilio gaubto ir neleiskite dviem rankomis, nes pagrindas yra stiprus magnetas. Besisukanti pagrindo konstrukcija leis laisvai sukti pritvirtintą lempą ir nukreipti šviesos spindulį ten, kur reikia.

USB įkrovimo  indikatorius ,USB prievadas garantuoja greitą ir patogų lempos įkrovimą. Įkrovimo lygio indikatoriai realiu laiku parodys, ar lemputė turi krautis (raudona šviesa), ar atjungta (žalia šviesa).

Galimos spalvos:geltona, raudona